Annemi Köpek Veya Kedi Almaya İkna Ettim Ama...

Hangi kedi köpekler daha az tüy döker?

6 CEVAP

Teşekkurler

zeynosece

Sfenks kedisi al sıfır tüy

asoo123

yorkshire terrier kesinlikle ...

acarabi

Öncelikle köpekmi, yoksa kedimi almaya karar verdiniz. Sanırım bu konuda kararsızsınız ki bu da evcil hayvan sahiplenmesi ve bakımı önündeki en büyük engellerden biri bence. Tüy dökmeyen kedi köpek yoktur, az tüy döken çok tüy döken ( cins ve beslenmeye dayalı ) köpek kedi vardır. Haaaa, hiç tüy dökmeyen ve kendine has köpek kokusu olmayan köpek cinsleride ( schnauzer gibi ) vardır fakat bunlarında yılda en az iki kere profesyonel kırpılma ( kesim ) zorunlulukları vardır ki bu da ucuz değildir. Sözün kısası bana soracak olursan orta veya ufak ırk köpek al derim. Şayet köpek almaya karar verecek olursan, evin durumunu, yaşını, aile durumunu belirttiğin takdirde senin sosyal yaşamına uygun bir cins hakkında fikir vermeye çalışırım. Kolay gelsin......

Teşekkürler.

Phentos441

acar abi doğru söylüyor az tüy döken istersen labradora bakabilirsin