Kedi Çiminin Herhangi Bir Zararı Var Mıdır ?

sevvalguralp

Çimi buğday tohumundan yapacağım. Çimin kedilere bir zararı var mıdır ?

6 CEVAP

fatmatina

Yapma amacınız nedir kedi çimini?yani eğer yuttuğu tüyler içinse Malt macunu işinizi görür

Bademduman

Merhabalar hiç bir zararı yok onlarda doğadan birşey yemek istiyorlar benim kedilerim hep yer onu yedikçe mideleri rahatlıyor

kedigibiyiz

Merhabalar hiç bir zararı yok. Kendini yalarken yuttuğu tüylerden temizlenir midesi :)

Pinaryilmaz

Hiç bir zararı yok:)

minnoskoss_123

Zararı yok. Ama eğer isterseniz kediler için malt macunu da kullanabilirsiniz. Ayrıca otu evde kendiniz de yetiştirebilirsiniz. Ben bir de carfoursa da görmüştüm. Oralardan alabilirsiniz. İyi akşamlar:)

Friolero

Zararı yok ama faydası da yok bence. Bizimkiler yüzüne bile bakmamıştı.