Kedimiz Sabahları Çok Enerjik

Escocan

Kedimiz sabahları çok enerjik uyanıyor sabah 6 -7 gibi, oyun oynamak isterken bizede arada ısırmak istiyor bu ısırma huyunu nasıl düzeltebiliriz

9 CEVAP

pistan32

Yatmadan önce oyun oynatıp enerjisini attırmalısınız.

izmir_pet

Yatmadan once mutlaka yarim saat oynatin enerjisini atsin. Kac aylk bilmiyorum ama 6fazla gibi bence. Fazla yedirmeyin rejim yapsin:)

Pinaryilmaz

Bizim kedide sabah 7 de alarm gibi kalkıyor oyun oynamak için ısırarak uyandırıyor bizi :) 1 aydır düzeltemedim kabullendim bu durumu

Escocan

Oyunda oynuyoruz ama biraz kilolu 6 kg

kedigibiyiz

Tombişmiş :) verdiğiniz mamayı hafif azaltın biraz diyet yapsın. Ben çok seviyorum tombişliği benim oğlan da 5.5 kilo ama doktorumuz obez diyor :)
Günlük yemeğinin bir kısmını geceye doğru verin, biraz da oynayın mışıl mışıl uyur

Escocan

2 yaşında kısır erkek

Escocan

Karanlıkta ayaklarımıza saldırıyo bazen korkuyorum

Escocan

Sabah ve akşam az miktarda veriyoruz çok mamayla işi yok aslında ama bizden önceki sahibi baya iyi bakmış

Escocan

Veterinere bırakmış sahibi biz oradan sahiplendik kıyamadık görünce kutu gibi yerdeydi