Kedi Maltı Önerisi?

kedigibiyiz

Malt kullanmayı düşünüyorum, daha önce hiç kullanmadım. Önerileriniz kullanım sıklığınız hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim, sevgiler ve teşekkürler

6 CEVAP

gulsaha

Gimcat kullanıyorum ve çok memnunum

Bulut18

Gimcat ve zoovital:) öncelik gimcat:)

Bulut18

Yavru ise hafta bir fındık boyunca ideal. Büyük ise hafta da iki-üç kez ideal:)

kopuk2718

Kesinlikle zoovital kedim gimcatin maltını yememesine rağmen zoovitale bayıldı

kedigibiyiz

Çok teşekkür ediyorum hepinize :)

kedipatisii

Gimcat. Ama haftada bir vermeye özen gösterin. Üstünde hergün verilebilir yazıyor. Ben ona rağmen üç günde bir veriyordum ve kedim ishal oldu.