Kedime Hangi Mama Daha İyi

Eylemkayik

Arkadaşlar kedim yavru mama almak istiyorum hangi mamasi önerirsiniz bonacibo iyi mi veya jungle tavuklu kedi mamasi nasil

6 CEVAP

kedipatisii

İçerik olarak iyi bir mama istiyorsanız sanabelle, brit care, matisse, profine gibi markalara bakabilirsiniz. Bonocibo iyi değil.

Sanabelle kitten kullanıyorum ve alman markası. Orta sekmentte bir mama ama orta da kisiye gore degisebilen bir durum. Şu an iki kilosu 77 lira. Uzun bir süre kedinize gider ki yavrular çok yemiyor. Ama seçici bir kediniz varsa ilk deneme boyu alın :/

https://www.*********.com.tr/sanabelle-tahilsiz-yavru-kedi-mamasi-2-kg-400-gr-hediyeli

Bu da deneme için:
http://www.*********.com/sanabelle-kitten-tahilsiz-yavru-kedi-mamasi-400-gr?gclid=CjwKCAiAlb_fBRBHEiwAzMeEdoavu3Ve8-C_GKI34OPZCuYJTDghkhP59Q_mVuhZgji4ZvCEMeMGkBoCZgkQAvD_BwE

Eğer bunlar pahalı ise sizin için prochoice'yidr öneririm kedim sevmişti bende beğenmiştim.

minnoskoss_123

Ben petcurean ve N&D yi öneriyorum. Tahılsız olmaları daha iyi hemde:) Petcurean now ve n&d kitten yavru kedi mamaları. İyi akşamlar

Bulut18

Butcenız nedir kilo olarak maximum?

Mayis1

Kadiniz ayda kaç kilo mama yiyor ve kilosu normal mi? Bütçeniz nedir?

Eylemkayik

Bütçe mız orta düzeyde kediminde daha hic mama tecrübe si olmadı

Eylemkayik

Teşekkürler