Kedimin Dışkısı Çok Kotu Kokuyor Ne Yapmalıyım?

baya arastırdım ve uyguladım hıc bir sey olmadı

7 CEVAP

minnoskoss_123

Kediler için kokulu kumlar var. Onlardan kullanabilirsiniz. Ama ilk bulduğunuzu almayın, araştırın. Çünkü bazen kokulular hassas cildi olan ve alerjik kedilerde sağlık problemlerine sebep oluyor. Ben size pro line kokulu kedi kumunu öneriyorum. İnternete yazarsanız çıkar. İyi akşamlar.

EMRAH12

Kullandığınız mamadan kaynaklıda olabilir

Gerçekten çok ağır kokuyorsa ve beraberinde ishal de varsa bir sorun olabilir. Ama sadece koku varsa muhtemelen mama kaynaklıdır, endişelenmenize gerek yok. Kokuyu çok iyi hapseden bir kumla devam edebilirsiniz :)

srfsnn17

Kokması çok garip değil ancak sanicat veya lindocat kokulu kullanabilirsiniz etkilidir ve şimdiye kadar hiç olumsuz bir etkisini görmedim kedilerimde.İyi bir araştırmayla 10litresini 18-24 arasına bulabilirsiniz

izmir_pet

tahilsiz mamalarca agir kokar tabii. Veya kumunuzdan da kaynaklanabilir. Bende hem ucuz kum kullaniyorum cat' white lavantali. Ama hic koku olmuyo. Ve acik tuvalet+ kumu yattigim odada:)

minnoskoss_123

Ayrıca Pro line topraklaşıyor.

Biz mamayı değiştirince kurtulmuştuk bu sorundan