Oğlumun Patisinde Kabuklar Var

kedigibiyiz

Oğlumun patilerini düzenli ılık su ya da parfümsüz vazelinle siliyordum. Ama bir anda böyle oldu. Sizce ciddi bir şey mi? Ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

9 CEVAP

izmir_pet

surekli hergun duzenli silme yikama vs urun kullanma oldugunda dogal dengesi bozulup kuruma catlama olabiliyor. Temizlikte asiriya kacmamanizi oneririm. Kendileri temizliyorlar zatdn surekli. Kisa surede iyilesir merak etmeyin:)

Friolero

Kristal kum kullanan kedilerde bazen böyle durumlar görülebiliyor diye biliyorum. Kristal kum mu kullanıyorsunuz?

kedigibiyiz

Bu ay içinde birkaç gün kristal denemiştik. Ama üzerinden zaman geçti 20 gün kadar ve bu sorun yeni başladı

Friolero

Yani bilemiyorum pek o zaman ama hindistan cevizi yağı veya kantaron yağı kullanırsanız faydasını görebilirsiniz. Ben bi kedide kullanmıştım. Patilerinin altı kabuklanmıştı. Kısa sürede sonuç almıştım. :)

kedigibiyiz

Çok teşekkürler ben de deneyeceğim

Bulut18

benim kedide var korkmaa:) deri değiştirirler:))))

izmir_pet

birazcik saf zeytinyagi varsa onunla masaj yapin yumusar kisa surede saglikli olur

kedigibiyiz

Yok hayır bentonit kullanıyoruz.

kedigibiyiz

Teşekkür ederim her birinize :)