Kedinize Tavuk Et Vs. Veriyor Musunuz?

kedigibiyiz

Merhaba ben ek gıda olarak yoğurt ve kefir veriyorum. Bugün bir iki lokma haşlanmış tavuk verdim çok severek yedi. Kızartma vs. Verilmeyeceğini biliyorum. Böyle takviye ekstra neler yapıyorsunuz bilgilendirirseniz çok sevinirim

26 CEVAP

kedigibiyiz

aa çok garip. Şuan mandalina yiyorum Odin yemek için çıldırıyor mesela:) uykusu gelene kadar mandalina için çevremde dolaşacak şimdi:))))

izmir_pet

Ay ne sekermis yaa mandalina bide:)) benimki agzina versem yemiyo cogu seyi. Corba ve mama disinda cok az sey yer. Peynir bile minik minik agzins verirsem yer. O da peyniri severse:))

melikealgin

Tavuk,balık,yogurt,tavuk ciğeri,dana ciğeri hepsinin haşlamasını yiyo benimki :D sonra oturup kuru mama yiyo :/ az obur malesef

kedigibiyiz

Aman iştahları yerinde olsun da şükür :)

Pinaryilmaz

Bende arada tavuk haşlayıp veriyorum 4 aylık kızıma bayıla bayıla yiyor .

herautte

Bizimki ne yesek koşa koşa geliyor, yemek yediğimizde masanın altından ayrılmıyor, paket sesi duymasın tam bir abur cubur canavarı kucağıma atlayıp ağzıma sokacak neredeyse ağzını, beslenme konusu cidden zor biraz.. Ben çoğu zaman kıyamıyorum ama alışmasını da istemediğim için ona tavuk haşlıyorum yada et yapıyorum, kendi bildiğiniz şey her zaman daha iyidir :)

Emre95

Tavuk eti haşlıyorum kemiksiz tuzsuz suyundanda koyuyorum bitiriyor veterinerimde verebileceğimi söyledi havuçla haşlayıp veriyorum bazen balıkda veriyorum belirlediğim günler var o günlerde yediriyorum

kedigibiyiz

Soru yanlışlıkla birden fazla kez verilmiş kusura bakmayın****

kedigibiyiz

@Ecerana çok teşekkürler sayfaya bakacağım. Benim vaktim olsa mamayı bile hep kendim hazırlamak istiyorum. Ama madem hazırlayamıyorum takviyelerle yakından ilgilenmek istiyorum sayfayı takibe alacağkm teşekkür ederim :))

KubraKani

Kefir kedinizi ishal yapmıyor mu ben kedime ayran kefir verdiğimde hemen ishal oluyor

kedigibiyiz

Merhaba ishal sorunu yaşıyorsanız fazla veriyor olbilirsiniz. 1 yemek kaşığı veriyorum ben gayet iyiyiz (3 yaşında)