Kum Kokusuna Çözüm Buldum!

Sudeckmkc

Kedilerimin kum kutusunu banyoya koyduk ama inanılmaz bi kum kokusu vardı dişimi fırçalarken bile dayanamıyordum. Kullandığımız kum lindo kum öyle çok kaliteli bir kum değil. İnternette yeşil çayın kokuları giderdiğini okudum ve kumda denemeye karar verdim. İki üç poşet yeşil çayı kumun içine serptim ve şu an banyomda kum kokusundan eser yok. Sadece ilk yaptıklarında kokuyor sonra bitiyor. Kum kokusunsan rahatsız olanlar, denemenizi tavsiye ederim :)

7 CEVAP

batinaydogan1

Kokulu kumlar kullanarak biraz olsun gidermiştim bu sorunu ama yeşil çayı denemeyeceğim :) Teşekkürler :)

Sudeckmkc

Bimin pakette satılan poşet çayını kullanıyorum ben paketten üç poşet alıp yırtıyorum kumla karıştırıyorum içindeki tanelerini :D

Bulut18

Yeşil çayı yaprak halinde mi yoksa normal çay gibi tane küçük küçük şeklindemi serptiniz/) bende yapım dayanamıuorım

Bulut18

Ayrıca iki üç poşet derken neye göre iki üç poşet bilemedim tam?:0

xFUTAKOZAx

Çok mantıklı :D bu arada bildiğimiz poşet çay mı ?

kedigibiyiz

Tavsiye için teşekkürler

kedigibiyiz

Deneyeceğim :))