Bu Minik Bombayın Acil Yuvaya İhtiyacı Var

minnossever1

siyah diye mi kimse istemiyor.ama çok mazlum ve badireler atlattı.yani yaşamak istiyor ve sıcak bir yuva istiyor. köpeklerle çok iyi anlaşıyor. geçici yuvasındaki köpekle harika bir ikili oldular. ama orada zamanı doldu.lütfen yuva. 3 aylık dişi

15 CEVAP

izmir_pet

Bende siyah iki kardes sahiplendim ayni bomboya benziyor. Bence siyah kedilerin de ayri guzellikleri var. Cok asil duruyolar. İnsallah cok guzel sicacik bi yuvasi olur. Cok tatli bir bebek:)

izmir_pet

siyah beyazla ilgisi yok aslinda. Sahiplendirilmek istenen o kadar cok kedi varki ya sokaklardan gorup sahipleniliyo yada daha cok cins kedi aliyolar petshoplardan. Bende birine yardim amacli bu sitede ilan verdim soru actim annesi ölmus cok tatli bi bebegi bir turlu sahiplendiremedim. Bu durum benide cok uzuyo :(

minnossever1

çok üzücü gerçekten :( keşke hepsinin mutlu bir yuvası olsa..

minnossever1

ankara.05075046274

Cldkgkcs

Çok tatlı... Umarım sabit bi yuvası olur en kısa sürede

minnossever1

inşallah.bir türlü şansı dönmedi kara kızımın :(

Whatsapptan yazdım , geri dönüş yapar mısınız ??

izmir_pet

Bu fotograf gecici ailesindrn mi yoksa sizde mi acaba? Suan nerde yani?

minnossever1

ankarada.geçici yuvasında.zamanı kalmadı

minnossever1

Malesef kedim var alamıyorum ve gidecek bir yeri yokk . Çok üzülüyorum

minnossever1

....

minnossever1

sağolun inşallah.hala şansı dönmedi kara kızın

minnossever1

.....

izmir_pet

keske yardim edebilsem ama sahiplendirme cok zor oluyo. Sizin kediniz varmi acaba sizin sahiplenebilme imkaniniz yokmu. Soruyorum cunku insallah guzel bi yuvasi olur cok istiyorum bende inanin ama cok zor oluyo malesef:(

minnossever1

....