Kedime Vitamin Olarak Ne Verebilirim

Sevdakkus

Merhaba,6 aylık kedime vitamin macun almaj istiyorum. Ama peynirli mi alsam neyli alacağıma karar veremedim önerebilecek olan varmı? Birde 6 aylık yavru için mi almam gerekiyor yetişkin mi

4 CEVAP

Sevdakkus

Teşekkür ederim

doren07

Merhaba. Aslında buna sizde, bizde karar veremeyiz :) yavrunuz verecek o kararını tahminen balıklıya hayır diyemez isterseniz onu bir deneyin derim.

doren07

yavru için almalısınız 12. ayda yetişkinlik dönemleri başlıyor..

Sevdakkus

Bu macunlar yetişkin ve yavu olarak ayrılıyormu? 6 aylık kedim için yavru alırım diye düşünüyorum