Ödül Maması

Sevdakkus

Sizce ödül çubuğu olarak tavşanlı bunu versem nasıl fikir veriri misinşz? Ve ödül maması yetişkin mi anlayamadım üzerinde yazmıyor

8 CEVAP

batinaydogan1

Gimcat markasının yavrular için var bunun gibi çubuk şeklinde ondan verebilirsiniz. Hatta Gimcat Baby Tabs var ondan da verebilirsiniz.

batinaydogan1

Çok vermemek kaydıyla verebilirsiniz. Ben veriyorum arada yarım olmak üzere bi sorun olmuyor.

Gul36

Bu fotoğraftaki yetişkin ödülü. Bebeklere de cok az olmak kaydıyla verilebilir. Ama yanlış hatırlamıyorsam bu markada şeker oluyordu. Ödül mamalarının içinde şeker olmayanlarından alın mutlaka. Gimcat'in hindili baby stick'lerinde şeker bulunmuyor mesela.

Sevdakkus

Ama paketin üzerinde yavur olup olmadığı yazmıyor. 6 aylık yavru almam gerekiyor

Sevdakkus

Çok teşekkür ederim

Emre95

Gimcat baby tabs adlı bişey var ondan vermiştim ben veterinerimin önerisiyle bir bakın isterseniz.

Bilgos

bende gimcat veriyorum bayılıyorlar ve şuan petlebide satılıyor

Sevdakkus

Çok teşekür ederim