Ücretsiz Kedi Kısırlaştırma

Elifffss

Arkadaşlar merhaba bir anne kedi üç tane de yavru kediye bakiyorz bahçede artık yavrular beş aylık oldular ve kısırlaştırmak istiyoruz ama çok pahalı fiyatları bana sokak kedilerini ücretsiz kısırlaştırmak icin öneri verebilir misiniz

20 CEVAP

HuriyeAysu

yasal zorunluluk var artık belediyeler sokak hayvanlarını aldıkları yere bırakmak zorunda

HuriyeAysu

ve madde 21 d bendi

Fablemoon

Sahipli kedilere yapmıyorlar diye biliyorum ama sizde bahçede bakıyormuşsunuz onu belediyeyle konuşmak lazım

Elifffss

Kediler evin bahçesindeler.Anneleri yavrulayınca bizim bahçeye getirmiş.Yani biz özellikle getirmedik.Ama almaya gelirken evden gecip almalari lazim yavruları.Sahipli sayılırlar mı ki sonuçta bahçede kalıyorlar evde degil.Ve mamalarını veriyoruz.

Elifffss

Belediyeden mesaj gelmiş.Ya geri bırakılacak ya da sahiplendirilicektir diye.Ondan korktum ya