Arkadaşlar Kedimi Kısırlaştırdım Fakat Hala Miyavlamaya Devam Ediyor Aynı Sorunu Yaşayan Var Mı

KubraKani

Kızgınlık geçirirken yüksek sesle evde miyavlıyordu kısırlaştırdım fakat hala düzelmedi

3 CEVAP

Friolero

Hormonları düzene girene kadar kızgınlık belirtileri göstermeye devam ediyorlar.

izmir_pet

ne kadar oldu kisirlastirali. Daha acik yazarsaniz bilgisi olanlar aciklar

edasukur

Kısırlaştırdıktan sonra hemen geçmiyor kızgınlıkları. Testesteronun etkisi bir süre daha devam ediyormuş. Veteriner hekimimiz öyle demişti ve öyle de oldu.