Yaklaşık 5 Saat Oldu Kedim Kayıp

AztecZo

Evin içinde kedim kayboldu evim küçük 1+1 yani gidecek nerdeyse hiçbiryer yok camlar kapali kapı kapalı eminim yani ama 5 saattir küçücük evde kedimi bulamiyorum yavru 2 aylık yani daha eve yeni geldi site yönetimine kadar bildirdim dışarı çıkmadığını biliyorum ama kedim yok hiçbir yerde ne yapacağımı bilmiyorum.

18 CEVAP

izmir_pet

Benim onceki kedim bebekken mama sallayarak geliyodu. O disari cikiyodu sokaklardan duyup geliyodu hatta sonra o da mamayo ogrendi. Cok ise yariyo:)

izmir_pet

Evdeyse cikar onemli olan biyerde sıkısmadigina veya uzerine bisey dusmedigine emin olun. Brnimki mutfak dolabinin altina giriyordu saklaniyordu. Mutfak dolabinizin alti yuksekse oraya bakin. Gardirop duvar koselerine minicik yerlere girebilir. Pisi pisi cagirarak arayin bulana kadar. Evinizi bilmedigimizdem fikir veremiyoruz ama en ufak yerlere bile bakin saklanip uyuyupkalmistir

Pinaryilmaz

Benim kedim hep banyoda saklanıyor banyoda falan herşeyi kaldırıp bakın