Yaklaşık 5 Saat Oldu Kedim Kayıp

AztecZo

Evin içinde kedim kayboldu evim küçük 1+1 yani gidecek nerdeyse hiçbiryer yok camlar kapali kapı kapalı eminim yani ama 5 saattir küçücük evde kedimi bulamiyorum yavru 2 aylık yani daha eve yeni geldi site yönetimine kadar bildirdim dışarı çıkmadığını biliyorum ama kedim yok hiçbir yerde ne yapacağımı bilmiyorum.

18 CEVAP

AztecZo

Off küçücuk evde nereye gider bu kedi dediğımiz kedicim koltugun altindaki benim bile bilmediğim deliğin içinden çıkti ve hiçbirsey olmamış gibi yemek yedi allahım delircem

Elifffss

Çok dar yerlere girebiliyorlar.Buzdolabı,çamaşır makinesi herhangi bir dolap kac arkadasimin basina geldi iyice ayrıntılı olarak dar yerleri de inceleyin illa ki bulursunuz

betulaltundal

çekmeceler açıkken kaşla göz arasında arkasına geçip orada kalıyor bazen benim kedim de. Bir defa kayıp ilanları vererek sokaklarda aramıştık yüz defa baktığımız kıyafet dolabının içinden çıktı. Yakında çıkar, çıkamayacağı bi yere girdiyse de size ses verir endişelenmeden aramaya devam edin. İyi haberlerinizi bekliyoruz :)

izmir_pet

Oyleler yaa:D sen kafayi yerken onlarin umrunda olmuyo:D hadi guzunuz aydin cok sevindim yaa:)

doren07

Eğer dediğiniz gibi evden kaçma ihtimali yoksa ki daha 2 aylık öyle bir ihtimal çok düşüktür. Size önerim imkansız olmayacak yerlere bakin iyi düşünün kendimden biliyorum 3.5 saat aradım en sonunda fırın altında çıktı yani ben bile bilmiyordum fırında öyle bir yerin olduğunu:) inşallah bulursunuz..

AztecZo

Çok teşekkür ederim cevaplarınıź ve yorumlarıniź için

melikealgin

Tasması yoksa bi çıngıraklı tasma takın bence.Ben cok taraftar degildim tasma takma konusunda ama dolabın icinde uyuyakalıyo veya banyoda bi yere saklanıyo asla bulamıyodum ona zarar gelmesin diye tasma nerde öterse oraya koşuyorum :D

batinaydogan1

Benimki gibi şımarık ve meraklı bir yavruysa bence evin her yerini dolapların içini hatta tencerelerin içine kadar bakmalısın :) çok çekmecelerin arkasından tencerelerin dolapların içinden çıkardım

kedigibiyiz

Merhabaaa zilli bir tasma öneriyorum. Bizim tombiş oğlanı zili olmasa bulamayacağız. Öyle yerlere giriyor ki. En azından kıpırdayınca zili duyuyorum işim varsa bile içim rahat ediyor

izmir_pet

Benimki cok kayboluyo 4+1 bide evim ara dur. Cagiriyorum ses vermiyo umrunda dgl. En son miaa mamaaa dedim mi nerdeyse maaoowww yapip geliyo:D size tavsiyem ege mamayi seviyosa biraz obursa mama kelimesini ogretin. Nerde olsa kosup geliyo:))

izmir_pet

gerce kucukmus ama gardirop vs gibi cikabilecegi yuksek yerlere de bakin. Ben gardirobun uzerinde bulmustum kucukken bi kez

Telefondan kedi sesi açın evdeyse genelde meraktan koşarak geliyorlar

minnoskoss_123

Gözünüz aydın. Yorum yazmasam da takip ediyordum sorunuzu. Çok sevindim:)

kedigibiyiz

@izmir_pet ben de yavrumu biraz canice olsa da biraz eğittim mama gramajına bardağa mamayı koyup iki üç sallıyorum geliyor :)))))

Cldkgkcs

Gözünüz aydın :) Mama paketinin sesini öğrendiği zaman onu rahatsız eden tasmaya da mecbur bırakmazsınız onun için çok daha iyi olur mama paketini hışırdatarak çağırmanız