Acill

Son birkaç gündür fotoğrafta bıyıklarının ordaki bölgede tüy azalması ve deride hafif pembelik var, bu durumu yaşayan yada bilenler var mı?

7 CEVAP

minnoskoss_123

Geçmiş olsun bu arada:(

minnoskoss_123

Kedinizin cildi hassas olabilir diye düşünüyorum ama pek bir bilgim yok:( Bilenler hemen gelir zaten:)

Teşekkür ederim:( veterinere götüreceğim bu hafta yine de telaş yaptım sorayım istedim bilenler yazarsa çok memnun olurum

minnoskoss_123

Sorun değil. İnşallah bir sorunu yoktur. Tekrardan geçmiş olsun.

kedipatisii

Mantar falan mi acaba? Arkadasimin kedisininde tuyleri dökülmüstü bu sekilde mantar olduğu ortaya çıktı.

Aşılarımızı aksatmıyoruz ama umarım geçici bir alerjik durumdur :(

kedigibiyiz

Merhabalar Çok geçmiş olsun öncelikle. Tüy dökümü gibi arada bıyıklar da düşer. Endişelenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum sevgiler :)