Kedim Geri Geldi

Htctm

Kedim için 'Yıldızlara bakarak bulur mu' başlıklı sorumda bir çok kişi bana tepki göstermişti gelmez demek yerine hakaret edercesine konuşan olmuştu. Size haberim var diyecegim o ki 3 ay sonra kedim geri geldi kapıya.

28 CEVAP

gamzeuzunlar

Çok mutlu oldum gözünüzaydın

Friolero

İnş yorumum boş değildir, beğenip patile litfen.

Friolero

Gereksiz senin gibilere derler :) senin bana gereksiz diyebilmen için bi faydan bi çaban bi başarın olması lazım bu hayatta. en azından canım evlatlarıma çok güzel annellik yapıyorum. ONLARI HİÇBİR KOŞULDA TERK ETMİYORUM küçük kız.

Htctm

eylemcaliskan benim hatam yok demiyorum ben zaten enpati yapılarak kibar bir dille diye bilir neden hakaret edercesine aşırı bir tepki veriyor ben onu anlamıyorum ben sanki kedimi kestim dedim de ona tepki verirmişcesine yazıyor benim hatam oldugu zaman zaten kabul ediyorum ama böyle kişilere karşıda cevap vermezsem olmaz karakterime uygun degil anlatabiliyor muyum iyi o zaman o haklıysa gelsin sövsün bana hiç bişi demiyim ben olur mu öyle şey. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşa dememişler düzgün bir cümle kurup anlatabilir mesela. Ayrıca haklı buluyor olabilirsiniz bu da size kalmış.

mimimomo

@Friolero cok haklisiniz, hemfikirim.

Htctm

Kullandım zaten teşekkür ederim.

eylemcaliskan

Friolera ciddi mi?

eylemcaliskan

Friolero imiş :(

Htctm

Arkadaş benim durumumu yanlış anlamış yada tam tersi anlamak istememiş ailevi durumlar yüzünden ailemden birileri bıraktı ben kendi ellerimle bırakmadım pişmanım da demedim sadece gelir ki diye sormuştum olayı bilip bilmeden yorum yapmayın sorulan soruya cevap verin kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez ayrıca ıssız bir yere bıraktığımı söylemiş kendisi acaba ben öylemi demişim tekrar bi düşünsün

Htctm

eylemcaliskan konuyu bilmiyorsun lütfen bilmeden konuşma ben bilmiyor muydum başkasına sahiplendirmeyi yada farklı bir çözüm bulmayı. Bu konu hakkında yeterince açıklama yaptığımı düşünüyorum bir daha kimse de o böyle uaptı o şöyle yaptı gibi saçma yorumlar yapmayın

Htctm

Kedimle benim aramdaki konu da seni bağlamaz zaten. Kimse kimsenin ailesini ilgilendirmez zaten ki ben sadece bir soru sormuştum hakaret edercesine davranman yanlışdı. Enpati lütfen. Her neyse gereksiz biri için konu yukarı çıkıyor daha da yorum yapmayın boş yorum yapacaksanız egerki.

Htctm

Hiç boş olur mu canım ayıp ediyorsun aa olur mu öyle şey hiç. Gereksiz.

Htctm

Ya arkadaş benim kedim seni ilgilendiriyor mu? Hiç ilgilendirmiyor bence o yüzden hiiiiç boşuna yazma bana çünkü cidden galiye almıyorum seni başlığıma yazdığın için yazıyorum.