Arkadaşlar Bu Nedir?

berke690

Arkadaşlar kedimin parazit aşıları tam, 4-5 gündür ara ara kaşınıyor ve yattığı yerlerde görseldeki şeylerden oluyor bu ne olabilir?

11 CEVAP

minnoskoss_123

@kedigibiyiz dediğiniz gibi bazen sizinki deri mi bilmiyorum ama, deri tasmalardan parçacıklar düşebiliyor. Bizim evde de var ama sert değil kumaş parçası gibi. İsterseniz veterinere sorun. Bizi haberdar ederseniz seviniriz.

berke690

cumartesi günü aşısı var zaten gidince sorarım, haberdarda ederim sizi teşekkürler ilginiz için...

minnoskoss_123

Çoğunlukla buluyor musunuz?

berke690

yok dediğim gibi 4-5 gündür var bu durum ,bu aralar buluyorum evet mesela yatağımın üstünde uyusun 2-3 saat küçük küçük bunlardan oluyo az miktarda kalktığında.

kedigibiyiz

Merhaba sorunuza biraz dahil oluyorum ama biraz evde araştırma yaptım bunlardan bizim evde de var ama kül gibiler. Sert değiller. Sizinkiler de öyle mi? Endişenlendim şimdi

kedigibiyiz

Tasmanız siyah mı? Ben biraz düşündüm de tasmamız siyah ve kaşındıkça o parçalanıyor sanırım sizde de böyle olsbilir mi?

berke690

Ya sertten ziyade kuru gibiler dokunduğum anda parçalanıyorlar @kedigibiyiz

berke690

tasmamızdan değildir ya yumuşak bir tasma çünkü

kedigibiyiz

Ben de çok merak ettim şimdi :(

kedigibiyiz

Evet bizimki deri ben onun parçaları olcuğunı düşünüyorum. İnşallh bebeğiniz iyidir

kedigibiyiz

Bekliyorum güzel haberlerinizi :)