Kedimle Aynı Odada

Sevdakkus

Merhaba,gece kızım loliyi yattığım odaya alıp odanın kapısını kapatıyorum. Maması suyu tuvaleti aynı odada. Diğer odalarda üşür diye çıkarmak istemiyorum sizce canı çok sıkılır mu? Sevdiği yatağını da yanıma alıyorum

6 CEVAP

batinaydogan1

Oyuncaklarından da biraz odaya koyabilirsiniz. Birde böyle durumlara alışmaları gerekiyor bence özelliklede geceleri :) benimki de gece kendi odasından dışarı çıkmıyor mecburi olarak

Sevdakkus

Teşekkür ederim. Aynı odada kalmak hem ona hem bana iyi gelecektir alışması yönünden :)

izmir_pet

Gecenin uyku saati oldugunu ogrenmssi gerek zaten sorun olmaz. Uyumuyorsa oyuncaklarini getirebilirsiniz. Benim aldim alali aylardir benimle yatiyo ayni odada ve kapimiz kapali. Battaniyemin altinda benimle uyaniyo. Ben uyandirana kadar da hic kalkmiyo sorun olmuyo

izmir_pet

alisir merak etmeyin:)

Sevdakkus

Teşekkür ederim. Umarım alışır:)

Sevdakkus

Sadece sıkılmasından korktum. Eminim alışacak prensesim