Bursa’da Oturan Arkadaşlar!

kenayy

Kedime veteriner bulamıyorum. Yıldırım civarında bildiğiniz bir veteriner var mı? 2 yer aradım ikisi de parazit aşısına 100 lira istiyor. 40-60 tl arası diye bilgi edinmiştim. Hep gittiğiniz ve normal düzeyde ücret alan veterinerler var mı?

3 CEVAP

tiptirisko

Kükürtlüde Armilla veteriner kliniğini tavsiye ediyorum. Güvenilir bilgili yardımseverdirler. Sokak hayvanlarına ücretsiz de bakarlar

Gul36

Otosansit 'teki Yıldırım Veteriner Kliniği'ni de aradınız mı? Parazit aşısının son fiyatlarını bilmiyorum ama aramadıysanız bir arayın derim.

kenayy

Otosansitteki klinikle görüştüm. İç dış parazit için 100 tl istediler. Başka bir veteriner bulup 50 tlye ikisini de yaptırdım.

Armilla veteriner kliniği ile görüşme yapacağım. Desteğiniz için teşekkürler :)