Yemek Borusu Daralmasinin Ameliyati Yokmu

SermSerma

4 ay once mian8n omuriliginde 4 tane fitik c8kti cok acilar agrilar cektik uzerine birde nefes borusunda daralma olustu 10 kilo verdi beslenemiyor serumlarla hayatta kaliyor artik cok kötu gecemiz gunduzumuz yok 4 kezde adnan menderes veterinerlik fakultesine gittik yarin tekrar gidicez ameliyat yapamihorlarmi anlamadimk8 arkadaslar izmirde varmi bildik ameliyat yapabilecek bir hastane lutfen yardim edin cok kotüyum

6 CEVAP

Anonymus813797

Ameliyat etmemek için sebepleri nedir? Birde iltihaptan dolayı mı nefes borusu daraldı? Keşke yardımcı olabilsem :(

izmir_pet

izmir bucada hayvan hastanesi var internette gordum ama nasil biyer iyu kotu ne kadar donanimli bilmiyorum. İzmir mendereste bi veteriner var herkes cok memnun dilerseniz ismini veriyim bi konusun ama hastane dgl klinik kucuk

SermSerma

Bende bucadayim ama bildigim kadar yok veteriner var arastirayim tekrar tesekkur ederim

SermSerma

Bende bucadayim ama bildigim kadar yok veteriner var arastirayim tekrar tesekkur ederim

SermSerma

Sevgili izmir pet yarin tekrar gidiyorum fakulteye once ameliyat dediler sonra vazgectiler sebebini sorucam napayim ben canimi vaz mi geceyim piybul cinsi acaba gezdirirken cok asiliyordu ondanmi oldu sonrasinda egitimede yolladik 1 ay kaldi hersey duzeldi derken of ki of

melikealgin

Izmir Alsancakta Rönesans Veteriner var instagram adresine de bakabilirsiniz herkes ameliyatla ilgili olumlu seyler yazmış isterseniz görüşün