Kedi Ev Yapımı Tarif

Reyaura

Kedilerime bi değişiklik yapip dondurulmuş hindi boynu aldim sizce nasil yapmalıyım suyunuda şırınga ile icirmek istiyorum ne kadar kaynatmaliyim daha önce yapan var mi ?

6 CEVAP

Sudeckmkc

Yetişkin kedilere şırıngayla içirmenize gerek yok ki önlerine koyarsanız içerler tadını seviyorlarsa

Feronia

Haşlayıp eti elinizle bir kaba parçalayın. Yaklaşık et miktarının çeyreği kadar balkabağı haşlayın ve püre haline getirip içine ekleyin. Yarım kilo ete bir çay bardağı kadar yulafla bir bardak tuzsuz lor ekleyin. Etin suyunu da yemeğe ekleyin. Çorbamsı olur ama yerler.

Reyaura

Benim kedilerim kuru mama dışında birşey yemedikleri için suyunu siringayla iciriyorum kendisi icicek olsa zaten şırınga kullanmam. Teşekkürler @feronia

Anonymus813797

Kediler kaç aylık

Reyaura

Yetişkin

dorukhanalev

Yetişkin kediye şırıngayla mama mı verilir sokakta kediler şırıngadan mı içiyor ? yavru kediye bile şırıngaya gerek yok. 1 aylıktan yavrulara ancak. hafif robottan çekin koyun yesin. İçine de haşlanmış havuç veya brokoli veya kabak koyun toplamın %10u kadar olsun bu sebze verin yesin.