Kedi Beslemesi

Reyaura

Kedilerimden birisi kuru mama dışında hiç birşey yemiyor 1 yıldır vermedigim şey kalmadı bazen şırınga ile et suyu v.b şeyler iciriyorum ama içim rahat değil daha önce böyle bir sorunla karşılaşıp çözüm bulmuş birileri var mi ?

3 CEVAP

izmir_pet

yas mama yemiyor mu? Veya tavuk et suyu katin kuru mamanin icine karisik yer saniyorum. Saglikli yagsiz corba yapmayi deneyin. Benim suanki de mama disinda pek yemiyo cogu seyi ama corba yapiyorum mamayla karistirip bayiliyo

Reyaura

Hic birini yemiyor hepsini denedim hatta daha fazlasini

izmir_pet

kucukten alistirmak cok onemli. Nasil alisirsa oyle gidiyo malesef