Purina One Markalı Mama Hakkında

ReisSmyr

Kedim için yıllardır Hills marka mamayı kullanıyoruz. Fakat protein açısından eksik kaldığını gözlemledim ve Purina one isimli markanın son mavi paketli mamalarından aldım. Ilk gözlemlerim olumlu yönde. Kedim çok sevdi. Ama iştahı çok olmayan gayet normal bir iştaha sahip bir kediyken aşırı yemeye başladı. Buna bağlı olarak da dışkılaması arttı. Herkes de mi bu şekilde yoksa bizim oğlanın iştahı mı açıldı merak ediyorum :)

2 CEVAP

batinaydogan1

Günde 1-2 dışkılama gayet normal. Kediler yemeyi seven türlerdir sürekli mama yemesi de normal :) Benim ufaklıkta sürekli yiyor kendi odasında yer çıkar gelir oturma odasında da yer o derece yani :)

ReisSmyr

Cevabınız için teşekkür ederim açıkçası içim biraz olsun rahatladı :) ilk kedim değil fakat ilk obur kedim diyebilirim :) diğerlerine nazaran fazla yiyince e doğal olarak dışkılama da fazla olunca endişelendim. Tekrar teşekkür ederim