Çiş Eğitimi

Yasiincann

Merhabalar 4 aylık dişi bir samoyed cinsi köpeğim var 2 aylıkken sahiplendim çiş eğitimi konusunda biraz zorluklar yaşasak da eğitim verdim diyebilirim,günün büyük bir çoğunluğunda gidip balkondaki pedine yapıyor ama bazı zamanlar oturarak gözümün içine bakarak çiş yapıyor veya gece uyuyup uyandığında balkona giderken bi kısmını halının üzerine yapıyor. Sebebi ne olabilir, hastalık mı veya davranışsal bir bozukluk mu veya yavru olması sebebiyle tutamıyor mu?

4 CEVAP

melikealgin

Daha yeni ogrendiyse kacirmalar yapabilir :) kedilerde bu yok ama kopeklerde oluyo

Yasiincann

2 aydır benimle ama anlamadım bunu yeni yeni yapmaya başladı, yine uyuyordu uyandı yattığı yerden oyuncaklarıyla oynadı,sonra kalktı baktım altı hep çiş

edasukur

Sizi endişelendirmek istemem ama bir veteriner hekime danışmak faydalı olur sanırım. Çişini tutma konusunda bir sorunu olabilir mi acaba. Umarım bir an once düzelir bu durum.

Yasiincann

Sanırım bi hekime başvurmak en iyisi çok teşekkür ederim