Acill

Anonymus813797

Sokakta beslediğim terkedilmiş kedim Badem yaklaşık bir ay önce yavru bir kediyle çiftleşmeye çalıştı. Ve 3-4 aylık kedi sanırım hamile. Bademin yanından hiç ayrılmıyor beredeyse. Badem Bey kendi kaçıyor :) sizce bu mümkün mü? Fotoğrefta de belli oluyor zaten. Kedicik kaçmasa birine göstereceğim ama...

6 CEVAP

dilaykablan

Yanlarındaki şişlik var hamile gibi görünüyor, veterinerim daha önce böyle bir minik kedinin hamile kaldığını ve bebeklerini almak zorunda kaldıklarını söylemişti. Yakalayabiliyorsanız bir an önce veterinere götürmeniz çok iyi olur. Hamileyse bünyesi doğumu kaldırmayacağı için hem bebekler hem kendisi ölür.

Anonymus813797

Makesef tutamıyoruz elimi bugün aşırı fena ısdırdı. İnşallah yavrulara da kendisine de birşey olmaz. Benim şapşal kedim o kadar kız kedinin arasında kuyruğuyla oynayan bu yavruyla çiftleşmiş. Şimdi de beni görüyor yavruyu unutuyor. Off moralim bozuldu :(

Anonymus813797

Bizim buradaki belediye topladıkları kedileri sağlıklı olsalar bile uyutuyorlar. Hatta bu uyutmak değil katletmeye girer. Sağlıklı kaç tane kedi toplayıp getirmediklerini bilirim. Köpekleri de boş bir arsaya atıp ölümlerini seyrettiriyorlar. Facebook ta birkaç sayfa var buradan aldıkları köpekleri oraya götürüp yalandan yere besler pozları veriyorlar. Tabii aslında bırada biz onları doyuruyoruz. Orada da çok kötü bir hayata mahkum kalıyorlar :(

Fablemoon

3-4 aylık bir kedinin hamile olabilmesi çok zor gibime geliyor çünkü daha ergenliğe bile girmemiştir o ama yakınlarınızda bir veteriner varsa götürmekte fayda var

izmir_pet

Hamile gibi duruyor ama o kedi 3-4aydan buyuk. Zaten o kadar kucuk hamilelik olamaz. Yavruyken hamilelik de hayati riskleri var malesef ki. Gecmis olsunn:(

izmir_pet

yapicak bisey yok sokak kedileri malesef belediyelerimizinn ilgisizligi yuzden buna mahkumlar:((