Ankarada Ücretsiz Kedi Kısırlaştıran Belediyeler Hangileri?

PinguPanda

Birden çok kediyi kısırlaştıracağımız için çok maliyetli oluyor. Yardımcı olur musunuz?

10 CEVAP

Yumak96

Eskiden sadece kurtuluş da yapılıyordu lakin artık orasıda sadece sokaktan topladıkları sahipsiz hayvanlara işlem yapıyorlar maalesef öyle bi belediye yok en ucuz işlem yapan yerde a.ü veterinerlik fakültesi 100 lira.

PinguPanda

Kurtuluştaki yerin adını biliyor musunuz?

Yumak96

Kurtuluş Parkı Hayvan Barınağı.

PinguPanda

Teşekkürler

Cinar

Kurtuluş parkındaki belediyeye ait olan artık kısırlaştırma işlemi gibi operasyonları artık yapmıyormuş diye duydum. Ne derece doğrudur henüz teyit edemedim. Ama Ankaraya yakın olan Kırıkkale Üniversitesi veterinerlik fakültesi 50 tl erkek kedi için alıyor. Ama ben bazı şeyleri ücretsiz de yaptıklarını biliyorum. Arayıp bir görüşün isterseniz.

PinguPanda

Ankara Üniversitesi Vet Fakült nde tanıdıklarımız varmış onlar yardımcı olacaklar. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Merhaba bende sahipleneceğim kedimi kısırlaştırıcam ama fiyatı bütçemiz için fazla geldi yardımcı olur musunuz fakültede nasıl yaptırabiliriz

tuens

Bugün arayıp sordum AÜ veterinerlikte 700-800 tl dediler. Kendi götürdüğüm veteriner de nakit 1.000 tl dedi.

Foxx

Konu eski ancak belki birilerinin işine yarar diye yazmak istedim.
Kurtuluş'ta ve Gölbaşı'nda ücretsiz kısırlaştırma yapılıyor. Web sitesinden randevu alarak gitmeniz gerekli. Sadece hafta içi randevu alınabiliyor. Web adresi
https://epati.ankara.bel.tr/kisirlastirmarandevusu
Kendiniz 12 saat aç, 6 saat susuz halde getirip teslim ediyorsunuz. Sonrasında 10 gün boyunca bakımını üstlenmeniz gerekiyor. İşlem öncesinde onam formu imzalatıyorlar. Kediler için işlem yaklaşık 25 dk falan sürüyor. Anesteziden uyanmamış halde teslim ediyorlar.
Aşı olarak sadece kuduz aşısı yapılıyor. Ayaktan tedavi yapılıyor mu bilmiyorum. Telefonla aranıp sorulabilir.

Foxx

Bu arada çipsiz ve sokak hayvanı kabul ediyorlar sadece.
Hazır çiftleşme dönemlerindeyken sokağınızda baktığınız çocuklar için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Sokakta gebelik ve bebek bakmak onlar için çok zor maalesef.