İran Kedisi Olanlar Karakterinden Bahsedebilir Mi

nyssa

merhaba 1 yaşında iran kedim var ama çok hareketsiz bi kedi,öylece durmak uyumak dışında yaptığı pek bişey yok.toplarla oltalarla vs oynama süresi maximum 5 dakika,nasıl hareketlendirebilirim,sıkılıyor diye düşünüp üzülüyorum,,yeme içme-tuvalet konularında sıkıntımız yok

16 CEVAP

Alicveben

bizde bunun genetiklerinde olduğunu söylüyoruz iran kedilerinin genleriyle oynayıp oyun oynamaktan hoşlanmayan kediler haline ketirdiler genleriyle oynayanlar alınsın siz değil