Migros Purina Yaş Mama

Elaay

Migroslarda satılan purinanın yaş mamasını kedisi için kullananlar varmı? Alıp denemek istiyorum kullananlar arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

4 CEVAP

Emre95

Felix diyorsunuz sanırsam o markaları önermem alıcaksanız schesir brit care olabilir bu tarz markalar marketlerde olmaz onun yerine kendiniz hazırlayın tavuk eti haşlanmış tuz atmadan verin gayet sağlıklı

Elaay

Evet felix dediğim. Teşekkür ederim yorumunuz için

dorukhanalev

migroslarda mır mır konservesi kaliteli içeriğe sahip. %40 et oranı var hakkaten yüksek bir değer başka da önermem market maması.

Feronia

Çok kalitesiz ve üreticisi hayvan deneyi yapıyor.