Kedim Dişi Mi Erkek Mi? :")

eslemalkann

Ben dişi olduğunu düşünüyorum.

5 CEVAP

zuhall

erkek

izmir_pet

Kesinlikle erkek ama kac aylik suan. Bana biraz sislik var gibi geldi sanki. Parazit asilarini oldu mu acaba

eslemalkann

Teşekkürler 3 aylık bu cumartesi gideceğiz aşı olmaya geçen hafta parazit olduk. :")

eslemalkann

Elbette. Aklımda şuan. Veteriner hekimimize soracağım. Amin inşallah.

izmir_pet

İsterseniz bi veterinere sis mi normal de diye sormanizi tavsiye ederim. Genelde vrterinerlrr sormadan cinsiyetine de bakar da:) cok sansli bi bebek kii sicacik guzel bi yuvasi oldu bu arada. Saglikli uzun omurler insallah:)