Yavru Köpek

yasminackz

Bir yakınım yeni yavru köpek sahiplendi daha 1,5 aylık hep ağlıyor yanlız kalmak istemiyor nasıl alıştırması gerekiyor

4 CEVAP

izmir_pet

Bi kutu sepet veya legene yumusak seyler koyun. Uzerine de sicak su torbasi veya bi siseye yakmicak sicaklikta su doldurun. Onu havluya sarin veya havluyla ortun. O isiyi annesinin sicakligi gibi dusunup uyuyacaktir. Deneyimliyim ise yariyor. Mutlaka yapin

Anonymus813797

Ben aldığımda da çok ağlıyordu. Annesini özlüyordur büyük ihtimalle. Bir biberon yada şırınga ile besleyin. Yapabiliyorsanız yanınızda uyutun. Bir kaç güne alışıyorlar :)

Anonymus813797

Ben aldığımda da çok ağlıyordu. Annesini özlüyordur büyük ihtimalle. Bir biberon yada şırınga ile besleyin. Yapabiliyorsanız yanınızda uyutun. Bir kaç güne alışıyorlar :)

cdogali

hergün 1 saat yalnız bırakın, 3 gün sonra 3 saat yalnız bırakmaya başlayın, 1 hafta sonra bunu günde 2 defa yapın vs. Alıştıktan sonra eski düzeninize dönebilirsiniz. Bunu yaparken yalnız bıraktığınız odanın kapısında beklemeyin yahut bir şeyleri kemirip çizerse hayır diye bağırmayın. O eşyaları köpek girmeden önce odadan çıkarın.