Pisi Pisi Kedi Kumu ?

Zynpkck

Sizce pisi pisi kedi kumu nasıl ?

4 CEVAP

herautte

Bende ilk defa denemek için aldım henüz denemedim bakalım :)

Ares07

Ben memnunum sabunlusunu kullanıyorum bazen. Kalın da ince de iyi. Ben ikisini karıştırıp kullanıyorum

Zynpkck

Teşekkürler :)

Ecerana

Bn de yaklaşık 6 aydır kullanıyorum memnunum pisi pisiden daha ucuz kum aldım Bi kaç kere ama hiç sevmedim ya çok koku yaptı ya da çok tozuttu bn de o yüzden pisi pisi ince taneli kullanıyorum hatta iki gün önce 10 kg luk bi paket daha aldım tavsiye ederim