Yavru Kedimin Yaşını Bilmiyorum, Ne Tür Mama Vermeliyim.

Yavru kedimin yaşını bilmiyorum, ne tür mama vermeliyim?

4 CEVAP

batinaydogan1

Yavru mamalarından verebilirsiniz. Kediniz daha bi kaç aylık gibi duruyor. Dişleri varsa Yavru kedi mamaları yiyebilir.

izmir_pet

Bu bebek cok minikk. Disleri varmi acaba

melikealgin

Oyy oyy oskitoşum da bu kadarcıktı geldiginde.Yaş mamayı az sulandırın verin ben öyle yapmistim

izmir_pet

sade yas mama yerse kuru yemeyebilir tabi. Yiyemiyorsa yavru konserveler var minik minik gecici verebilirsiniz, parcasiz oluyo ton balik gibi. Kuru mama yiyebilirsw yasla karisik yesin:)