Mamalarda İndirim ?

melikealgin

Mamalarda indirim yapan site gördünüz mü acaba ? Bircok sitede kara cuma indirimi başladı ama mamalarda goremedim :/

14 CEVAP

Khajiit

Ben dün akşam sipariş verdim :( zaten 10 tl indirim kodu vardı hediyeleri ile birlikte nd mama 109 liraya geldi daha ucuza yok zaten başka yerlerde de

Mehmetcann

Bende göremedim. Acaba Petlebi de indirim olacak mı?

Minnakpatipuki

******** e bi bakabilirsiniz ben prochoise 2 kg ı kargo dahil 50 tl ye aldim. Normalde kargo dahil olmadan 75 e falan satiliyor

Dilo80

************ da indirim var arkadaşlar mama kum oraya bakın

izmir_pet

az once her marka mamaya bakiyodum genel olarak fiyatlara. ***********da bayagi indirim var. Ornek reflex 30-30tl yken 20.45 e inmis kargo ucretsiz. Tabi onu onermek gibi dgl o aklimda kalmis. Hangi marka ariyorsaniz bi bakmanizi tavsiye ederim

Dilo80

Olur mu öyle şey kuma ihtiyacı olan mutlaka baksın efsane indirim var ben ihtiyacı olan herşeyi aldım çok iyi fiyata

Dilo80

Olur mu öyle şey @izmir_pet

melikealgin

Hic bilmiyorum beklemedeyim bende ama hala yok

melikealgin

Kara cuma yalan oldu desene :/

Mayis1

İndirim yapacak olsalardı indirim çoktan başlamış olurdu gibime geliyor. Umarım olur çünkü 2 paket almayı planlıyorum.

melikealgin

Bende 10 kg alcam ama nerdee

izmir_pet

@dilo80" sizin yazdiginizi gormedim sizden calmis gibi oldum sozunuzu kusura bakmayin:)

izmir_pet

indirimlerin ne kadar surecegiyle ilgili bilgisi olan varmi acaba?

kedipatisii

*********da indirim vardı