Köpeğimizn Cinsi Ne?

Ruhsaticisi

Köpeğimizin bacakları çok kısa fakat surat tipi olarak goldena renk olarak labradora benzetiyoruz. Gorgi golden kırması olarak düşünüyoruz fakat net bir bilğimiz yok konuyla ilgili yardımcı olun lütfeeeen :)

8 CEVAP

herautte

Her neyse çoooook tatlı ama labrador yavrusuna benziyor :)))

Alicveben

bencede labrador golden mix

EfeOzenn

Labrador olduğunu düşünüyorum.

ayse1310

Kesinlikle labrador bence.

Ruhsaticisi

bacakları hem kısa hemde fino gibi yamuk yani küçük bişey olacak gibi :)

Anonymus552223

Köpek işte, çok ta tatlı , yapacaksınız cinsini

Marocan123

hayırlı olsun çok güzel bir labrador cinsi köpeğiniz var :):):):)

Ayse_naz_G

labrador bence