İlk Defa Bahçeli Bir Yerde Köpek Bakacağım Hangi Köpeği Almalıyım ? :)

PitbullBoy

İlk defa bir köpek bakacağız ve bütün aile dogo argentino istiyor fakat baskın bir ırk olduğundan daha sonra almaya karar verdik. Evimiz bahçeli . İlk olarak hem bahçeyi koruyacak hemde dost canlısı hangi köpeği almalyım ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

26 CEVAP

asoo123

bence en uygunu ve denenmiş golden

sevenaelif

Alman kurdu evinizi ve sizi cok iyi korur ayrıca çok dostcanlisidir sert bir tipi olabilir ama iyi egitilirse çok iyi bir köpek olur ayrıca çocuklarla da iyi gecinir ama yinede hangi köpeği alıcağın sana kalmış :)

izzy

Sizin istekleriniz nedir bunu biz bilemeyiz ki koruma özelliği minyatür irklarda da var dogo dogru egitim alırsa kral kopektir ama doğru eğitim verilmezse tehlikeli olabilir

oglus

Ben şu anda Jack Russel Terrier köpeğimi sahiplendirmek istiyorum , size de önerebilirim .Hem çok hareketli bu yüzden bahçe uygun hem de çok akıllı ve koruyucu bir köpek. ilgilenirseniz 05324712711 telden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lucky olarak ilanımız mevcut sitede.

PitbullBoy

hJack Russel küçük bir köpek. Dogo ve alman kurdunu ailecek çok beğeniyoruz ama baskın ırk olduğundan tehlikeli olabileceğinden korkuyoruz . Hem ilk köpeğimiz. Daha önce hç bakmadık . Kangal olur mu mesela bize ?

Phentos441

Kangal asla olamaz tecrubeli almalisiniz alman coban kopegi en iyisi sizing icin

PitbullBoy

Bakın ciddi misinniz :) Onlar baskın ırkmış diyorlar ve ben çok kararsızım.. Köpek bakabilirim bahçe bütce fln uygun ama baskın olup uysal olmamasından korkuyorum. Alman kurtlarını bende çok severim ama ilk köpek için uygun değil diyorlar :/

PitbullBoy

Bahçeyi koruyabilecek mi ?

endofbeauty

Disi golden yada Labrador. Baslangic irklar.

PitbullBoy

Hmm tamam :) Peki bir eğitim ortalama kaç TL civarıdır ?

aslisrkyy

Cane corso öneririm

Phentos441

Egitimi siz bermelisiniz goldenlerin koruma icgudusu fazla yoktur alman cobn kopegi baskindir ama pit bull Rottweiler kadar deil bekcilik istiyosaniz 've oyunculuk bu kopekler golden 've rottweilerin karisimi gibi bisey diebilirim :)

fransız bulldog küçük köpektir sesiyle haber verir oyuncu ve arkadaştır

aybike

Tam bir bekci kopek istiyorsaniz disi pitbull oneririm.

fenerrsena43

Labrador olabilir bahçeyi iyi korurlar ve eğitim verirseniz sözünüzden çıkmaz biraz yaramaz olabiliyorlar