Köpeğim Kustu Lütfen Yardım Edin

Achille

achille 2 buçuk aylık ve az önce kustu ona bugün 1 defa keçi sütüyle mamasını karıştırıp verdim 4 saat sonra da mamasını suyla yaptım süt ona dokunur diye içine veterinerimiN önerdiği bir vitamin şurubu katıp verdim bu arada evimin küçük bir bahçesi var orada tuvaletini yapıp eve geliyor ama toprakların üzerindeki suları yalıyor bazen dışardaki otları yiyor zaten çok az kustu şuan uyuyor çok halsiz çok panik yaptım yarın veterinere götüreceğim siz hiç böyle sorunlarla karşılaştırınız mı şimdiden teşekkürlwr

10 CEVAP

Achille

Cevabınız için çok teşekkür ederim aynen yarın dışkısına bakacağım bir anormallik varsa anında götüreceğim sahiplendiğim ilk can olduğu için onu halsiz bir şekilde görünce nasıl ağladım anlatamam :)

Köpekte değil ama kedide karşılaştım. Üst üste kefir, vitamin, takviye gıda ve ödül maması verdim üstüne o da gidip mama yiyince kustu. Yani fazla gelmiş olabilir. Kusmuğu da önemli tabii, bizimki kokusuz, sindirilmemiş bildiğiniz mama kusmuştu. Ama kötü kokuyorsa, rengi yeşil gibiyse vs. önemli bir durum olabilir. Yarın veterinere gitmeniz daha iyi olacaktır bence de

Ama endişelenmeyin bence bir şeyi yoktur kuzunun, yedikleri fazla gelmiş olabilir veya yediği bir ot da kusturmuş olabilir

Evet ilk zamanlarda böyle oluyor. Ben ishal oldu diye veterinere gidip durumu anlatırken birden ağlamaya başladığımı hatırlarım.. :D Veteriner peçete verirken bir yandan gülüyordu korkulacak bir şey yok diye. Ama insanın sorumluluğunun bilincinde olması çok güzel bir şey bence. Bebeğiniz şimdi nasıl acaba?

Achille

Ya sorduğunuz için çok teşekkür ederim sabah güzel bir süpriz bırakmış bana kakasını sabah kalktığımda görüpte sevineceğime hiç düşünmezdim evde beslediğim için sanırım dün biraz fazla yedi ondan kustu sağlığı çok yerinde çok teşekkürler

Achille

Bu gün çektiğim bir fotoğrafı atmak istedim de olmadı sanırım

Yeni bir başlık açıp paylaşabilirsiniz. Çok sevindim iyi olduğuna. Geçmiş olsun tekrardan umarım upuzun ve sağlıklı bir ömrü olur :-)

Achille

Şuanda paylaştım bakabilirsiniz :) çok teşekkürler sizin bebeğinizin de tüyü kadar ömrü olsun :))

Biz de çook teşekkür ederiz :))

Achille

Ayrıca kusmuğunu yemeye çalıştı