Kedimin Ensesinde Yara Çıktı Nasıl İyileştirebilirim?

Kedimin ense derisi kuruyup yara oldu, bozuk para büyüklüğüne geldi deri kremi sürdüm ama başka ne yapabilirim?

5 CEVAP

Sappia

klasik bir cevap olacak ama bir uzmanın görmesi daha sağlıklı olacak genel de yaraların üzerine krem sürmek çok sağlıklı olmayabilir veya kediniz üzerinde farklı bir etki gösterebilir. Geçmiş olsun

hunithecat

Mantar olma ihtimali var ve eğer öyleyse size de bulaşabilir. Bir veterinerin görmesinde fayda var.

Yumak96

Mantar olma ihtimali şiddetle muhtemelki hiç bi işlem yapmadan veterinere görünmesi şart yoksa kedicik kaşınır da kaşınır psikoloji bozulur, kaşıyamaz bile Yavrucuk.

Teşekkür ederim arkadaşlar, yarın götüreceğiz inşallah veterinere oğluşumu

tirmik

Yaranın sebebi kullandığın mamanın ona uygun olmaması olabilir alerji olmuştur