Kedi Sahiplenmek İstiyorum Bir Yer Önerebilecek Olan

Kedi sahiplenmek için istanbulda barınak vb .bir yer önerebilecek var mı?

6 CEVAP

melikealgin

Bu siteden sahiplenin ? Ben oyle yapmıştım

kurban1525

Keşke yayabilsek bu işi... Sokaktan kedi almaktansa böyle eve alışmış kedileri sahiplenmek çok daha iyi olur sizin ve kedilerin açısından. O yüzden bende buradan veya diğer hayvan sahiplendirme yerlerinden bakmanızı öneriyorum

Mce_biz

Eğer isterseniz yavrumuzu sahiplendirmek istiyoruz.erkek.3 aylık. Dış parazİt aşısı yapılmıştır

basakul

Ben de 3.5 aylık tüm aşıları olan kedimi sahiplendiriyorum

basakul

Numaramı paylaştım bekliyorum

Yorumlarınız için teşekkürler sahiplendirmek istiyen olursa numaramı özelden verebilirim yada siz verebilirsiniz sorun olmaz iyi günler