Boyunda İltihap

Fatih594

İyi günler 2 köpeğimiz var kavga etmişler boyunu falan kesilmiş bende üniversitedeyim babamda yoğun bakımda yatıyordu annem bilememiş ne olduğu yara olan yer dikilmeyince iltihap toplamış ve akşehir ilçesinde yapamamışlar Afyon veya Konya ya götürün demişler tamam götürelim fakat masraf 1000lirayı bulabilirmiş okadar durumumuz el vermiyorki yol parası 200lira tutacak zaten bi tavsiyeniz varmı zor durumdayız

1 CEVAP

Cldkgkcs

Bu sol tarafta şişlik var değil mi ? Doğruysa baya büyük. Vetmate uygulamasını indirerek ordan fotoğraflarla danışıp durumunuzu anlatıp vet.den yardım isteyebilirsiniz belki ilaç tavsiyesi de verebilir. Bir an önce onlara başlarsınız en azından