Aşıdan Sonra Miyavlama

berke690

Dün kedime karma aşısı 2.doz vuruldu , bugün kucağıma almak istediğimde miyavlıyor izin vermiyor karnına dokundurmuyor ve garip hareketler sergiliyor bu normal mi aşıdan sonra, karnına ve çevresine dokunduğum anda miyavlıyor, canı mı acıyor acaba?

4 CEVAP

berke690

@gozdeyimaz sağolun teşekkürler yorumunuz için

gozdeyilmaz

Evet normal bizde karmadan sonra iki gün kendimize gelememiştik ateşi çıkabiliyor o yüzden miyavlaması yemekte çok yemeyebilir siz kendi haline bırakın geçecektir eğer ki ateşi varsa patilerinin altını ara sıra nemli bezle silebilirsiniz ayrıca aşı yeri de biraz hassas oluyor sonuçta bizimde iğne vurunduğumuz da canımız acıyabiliyor.

kedigibiyiz

Merhaba çok geçmiş olsun. Karma biraz ağır bir aşı yavrular için. Huysuzluk çok normal kendine gelecektir :)

kedigibiyiz

Yavru derken kediniz için dedim bu arada :) benim oğlum 3 yaşında ona da ağır geliyor