Kredi Kartı İle Ödeme Güvenlimidir?

esma6363

Kedime oyuncak alicam bunun için kredi kartı kullanicam güvenlimidr yoksa bi sıkıntı olurmu

10 CEVAP

sdfkllli

ben hiç sıkıntı yaşamadım

sebnemveduman

Kredi kartınızın güvenliği, alışveriş yapacağınız sitenin güvenilirliğine bağlıdır. Eğer site pek çok insan tarafından kullanılmış ve olumlu yorum almış bir siteyse gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben genellikle internetten alışveriş yapıyorum ve şimdiye kadar bir problem yaşamadım :)

izmir_pet

bilmediginiz sitelerfen alisveris yapmassiniz gayet guvenilir. Hatta bazi sitelerde siz onay varmeden urunu almadan para diger tarafin hesabini yatmiyor. Sizin onayiniz gerekiyo urun elime ulasti falan. Odemeyi yaparken yazan tl miktarini okuyun fazladan rakam olmasin her ihtimalr karsi:) ama yinede iciniz rahat etsin isterseniz bi on odemeli kart cikarin. Ornek is bankasi ayni gun veriuo direk ucretsiz. Yatirip alirsiniz

Khajiit

Eğer adres çubuğunda sitenin isminin başında yani "www"dan önce kilit ikonu varsa güvenlidir

esma6363

Yok ben bu siteden alıcam

esma6363

Yani bu site için sordum

minnoskoss_123

Petlebiden mi?

SenanurKsl

Petlebiden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Bgisan

Sanal kartla alışveriş yapıyorum. Tavsiye ederim.