Kedim Kustu Kaçıyor

Khajiit

Biraz önce kedim yere kustu. kusmuğunda nerden yemiş olabileceğini bilmediğim ince tahtamsı bir şey vardı ama işin garibi akşam güzel güzel oyun oynadığımız kedim kuyruğunu topladı kulaklarını geriye attı bildiğiniz korkuyor hiç kızmadım ona zaten şu ana kadar "azarlanmak " ne bilmiyor bile neden bu şekilde davranıyor olabilir

8 CEVAP

izmir_pet

Benimki de kustugunda hemen parkeye patielrini surtuyo kapama calisiuodu. Kulaklarino geri atmis korkmuss onunden gitmiyo. Hemen temizledom sevdim falan tmm bisey yok gibi sakinlestordim. Normaldor korkmasi

kurban1525

Öncelikle kaç aylıktı? Kustuğu şeyin rengi sarımtrak mıydı? Mama yiyor mu?

Khajiit

Kürdan boyunda ama daha yumuşak aşıları var karma olsun parazit olsun. İlk kez de kusmadi daha önce arabada kusmustu :( yarın sabahtan veterinere götüreceğim

kurban1525

Umarım tehlikeli bir durum değildir çok geçmiş olsun

Khajiit

Mama yedi akşam evet sarı renkteydi hani eski köy süpürgeleri olur ya onlar gibi bir şey elime aldım inceledim yani bildiğiniz ince bir odun bu belki kapıdan sökmüş, düşmüş olabilir. 3 aylık kedim

Khajiit

2 saat öncesine kadar keyfi yerindeydi şimdi kustu ve kuyruğunu kistirdi yatıyor

kurban1525

Keşke fotoğraf atsaydınız.. Aşıları da var mı? Daha küçük olduğu için kustuğunu gördüğünde de korkmuş ürkmüş olabilir. Kedilerin ne için kafası bozulur neden korkar pek bilemeyiz. Ancak veterinerlerin söylediği ilk kusmada pek bir sorunun olmadığı, kusmalar devam ederse sıkıntı teskil edebilen durum olabilir. Benimki de ilk kustuğunda kendi kendine çok korkmuştu havaya zıplamıştı korkudan. O yüzden diyorum yani. Ama çubuk gibi dediğiniz şey her şey olabilir umarım yediği yiyeceklerin püresidir :)

Khajiit

Umarım. Teşekkürler ederim