Kedimin Kulakları Soğuk

bskkrky

2 buçuk aylık erkek bi kedim var sarman. Dün akşamdan beri kulakları soğuk, oynaması, iştahı herşeyi iyi. Veterinere sordum ortamı sıcak tutun dedi ama evin içinde sizce nedeni ne olabilir

18 CEVAP

bskkrky

Peki normalde hareketli olup da bugün durgunlaşması çok uyuması normal mi ben evden 1 de çıktım tüm gün oynadık birlikte bir kestanenin Peşinde saatlerce koşturdu

Rocecemal

Benim de evde üç kedim var 1 yaş barbie 4aylık pamuk 2aylık bıdık birde bahçede fıstık var onu bir türlü alıştırıp içeriye alamıyorum ve çok üşüyor kalorifer borularının başlangıç noktasının altına yuva yaptım orada yatıyor üç gündür bel çeşit mama koydum yemiyor canım sıkılıyor almak istediğimde kaçıyor birdahaki gelmeyecek diye çok ısrarcı olamıyorum

LadyAndCat

Doktor ziyaretlerinizi yaparken taşıma kutusuna bebek battaniyesi koymanızı öneririm. Havalar bu ara çok soğuk. Dışarı bu ara salmayın. Çok küçük henüz , hastalanmasın.
Kokan kaka içinse kaliteli kum ve kapalı tuvalet önerebilirim. Ben tuvaletimizde tutuyorum kaka kabını.