Tuvalet Eğitimi

Meteayd

Merhaba can dostumu yeni sahiplendim ve çok şiddet görmüş.suan öz güveni yerine geldi fakat tuvalet eğitimi veremiyorum bana bu konuda yardım edebilecek fikir sunabilecek biri var mı??

1 CEVAP

cdogali

Merhaba,
Sormaktan ziyade forumdaki başlıkları okursanız daha faydalı olur. Köpeğiniz kaç aylık, ırk büyüklüğü ne vs, bir sürü duruma göre değişir. Yine de, temel olarak, mamasını her gün aynı saatte verip her gün aynı saatte yürüyüşe çıkartırsanız, bir süre sonra öğrenir. Başka şeye gerek yok. 6-7 aylık olana kadar kaza olacaktır.