Çam Peleti Hakkinda Tecrubesi Ve Onerisi Olan?

astrokedii

cam peleti kumu kullanmayi dusunuyorum. uygun fiyatli oldugu icin. kullananlar tecrulerini paylasabilir mi?

4 CEVAP

batinaydogan1

Eve dağılmıyor ama patilerinde toz kalabiliyor

Gul36

Burada çam pelet kedi kumu diye bir aratabilirseniz ben bir iki konuda bayağı uzun yazmıştım. Belki bulursunuz. Biz memnunuz çok.

batinaydogan1

Çok güzel bir kum aslında ben çok beğendim. Kokuyu hapsetmesi falan olağanüstü. Çişini yaptığında toz haline geliyor falan bayağı iyi. Fakat çişini yaparken çok fazla poposu değiyor o yüzdende talaş tozu yapışıyor ve kedinizin popo kısmı sarı kalıyor :) benim ufaklıkta komple beyaz o yüzden kumu değiştirmek zorunda kaldım

astrokedii

eve dagiliyor mu bentonit gibi