İlgilenme Sorunu

Bu sene sınava gireceğim için çok fazla (gezdiremiyorum,oyun oynayamıyorum ) ne yapabilirim

2 CEVAP

Alicveben

Evde başka biri varsa o oyun oynatabilirde o oynatsın. Ama eğer yoksa gezdirmek çok önemli değil ama oyun oynatırsanız Kediniz daha sağlıklı, mutlu olur :)

cdogali

Merhaba,
Kedi için değil de köpek için önemli bir şey. Elinizden geldiği kadar gezdirin. Eğer sorumluluğu tamamen sizdeyse, ve hiç vaktiniz yoksa bile, yemek yiyeceğiniz zaman mesela yemeğinizi elinizde yiyip, 15-20 dakika onu gezdirin o sırada.