Kedim Gribi

sevvalguralp

Kedimde gripten şüpheleniyorum fakat karma aşı olan kediler grip olmaz diye bir bilgi okudum.Kedimin tüm aşıları tam acaba kedim grip olabilir mi. Veterinere götüreceğim sadece fikir almak için soruyorum .

2 CEVAP

kedigibiyiz

Merhaba grip aşısının karma aşı adı altında yapıldığını ya da yapılabileceğini okumuştum. Yani aşısı olabilir haklısınız

izmir_pet

grip olur olmaz bilmiyorum ama sonucta usuturler her durumda. Belki gribe sarmasini engelliyorsa bbilmiyorum