Mantar&Enfeksiyon Tedavisi

kedigibiyiz

Birkaç gündür kedimin cildinde bir problem vardı. Burda da bir kişi soru sormuş. Kedimin kulağındaki probleme benzer. Ben de hekimimize danıştım. Mantar ya da enfeksiyon olduğunu söyledi. Yükske olasılıkla mantar diyor. Yarın sabah hemen gideceğiz fakat danışmak istiyorum sizlere. Enfeksiyonsa nasıl bir yol izleniyor? Kan testi ile mi görülüyor ve oğlumun canı yanar mı? Mantarsa nasıl bir tedavi izleniyor? Beni bilgilndirirseniz çok sevinirim sevgiler

4 CEVAP

kedigibiyiz

https://hizliresim.com/9apk2N Problem bu şekilde.

kedigibiyiz

İnşallah çok sağ olun :(

izmir_pet

cok gecmis olsun ya cok uzuldum simdii:(( mantar da alerjik bisey enfeksiyon bick nedeni olabilir. Mantar durumunda yalayamicagi icin surulebilen bisey veriliyor ve mantar ignesi var. Bazen o uygulaniyor. Mantar tedavileri farkli sekillrrde olabilir. İnternette birsz bende arastirmistim kedim icin. İnsallah bilgili biri yazar. Cok gecmis olsunn

izmir_pet

insallah basit kucuk biseydir dr iyilesir oglunuz